DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE!!! Dezinfekce do kabelky, do auta, na cesty :) Isolda SKIN 65 ml

Isola Šalvej s biotinem

Značka: Cormen
29 Kč 35,09 Kč včetně DPH
Skladem (33 ks)
  • Krém s antibakteriální přísadou na ruce.
  • Snadno se vstřebává a pokožku jedinečně zvláčňuje.
  • Nezastupitelnou roli v péči o pokožku má i šalvějový extrakt.
  • Kvalita od výrobce Cormen. Balení 100 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dezinfekce pokožky je často nezbytnou součástí hygienických postupů. Nejrůznější antimikrobiální prostředky mohou pokožku vysušovat a dráždit. Potřeba antibakteriálního účinku vyvstává zvláště v podmínkách zvýšené zátěže, jako jsou kosmetické salony, potravinářské provozy a jiné oblasti. Jedinečná kombinace jemného krémového základu s antibakteriální složkou je vhodným doplňkem hygienických postupů. Krém byl testovaný na baktericidní účinky při dezinfekci rukou a pokožky pro specifické kmeny bakterií. 

ŠALVĚJ LÉKAŘSKÁ (Salvia officinalis)
je velice ceněnou aromatickou bylinou pro inhalační i vnější použití se silným antiseptickým, zklidňujícím, protizánětlivým účinkem. Velmi často je používána pro hygienu ústní dutiny, ale její obliba vzrůstá i pro další kosmetické aplikace, kde je nejpoužívanější pro tonizační, zklidňující, antioxidační a čistící vlastnosti.
 
BIOTIN neboli koenzym R či vitamin H
v těle se podílí společně s ostatními B vitamíny a vitaminem A na nejrůznějších biochemických reakcích, je důležitý pro obnovu a růst buněk.
 
ANTIBAKTERIÁLNÍ ATEST
Krém byl testovaný na antimikrobiální účinek při hygieně rukou. Bylo prokázáno, že krém významně snižoval počet bakterií sledovaných kmenů (E. coli, S. aureus).
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce, mýdla, krémy - péče o ruce
Hmotnost: 0.15 kg
objem: 100 ml