Vážení zákazníci, v současné době se věnujeme zajištění desinfekčních produktů na plochy i na ruce.

Dezinfekce

6 položek celkem
lerasept FP 408 750 web
od 235,95 Kč včetně DPH
od 195 Kč

Okamžitá alkoholová dezinfekce ve spreji bez nutnosti oplachu vodou určená do potravinářských provozů a kuchyní. Dezinfekční účinek během 15 sekund. Baktericidní, levurocidní,...

Lerasept L 420 10 kg
1 681,90 Kč včetně DPH
1 390 Kč

Dezinfekce povrchů všeho druhu ve výrobních a prodejních prostorech v potravinářském průmyslu a veřejném prostoru. Současně čistí a rozpouští tuky, bílkoviny i pigmenty. Velmi...

Cid Clean 1l
1,21 Kč včetně DPH
1 Kč

Cid Clean je kyselá dezinfekce, vhodná na povrchy, materiály, podlahy, stěny a CIP systémy. Šetrná k plastovým materiálům, nerezu a těsněním strojů. Proti bakteriím, plísním a...

0002341 isolda disinfection skin 500ml X web
Akce
211,75 Kč včetně DPH
175 Kč

Alkoholová dezinfekce na ruce v gelové podobě.  Biocidní typ: 1 (hygiena rukou)

Biofinder
Novinka
1 587,52 Kč včetně DPH
1 312 Kč

Účinný nástroj ke kontrole hygieny - Inovativní řešení pro zjištění biofilmů a kontaminace patogeny, bakteriemi, plísněmi na povrchu. Pro rychlou kontrolu hygieny bez čekání na...

Logo Stockmeier Chemie
30,25 Kč včetně DPH
25 Kč

Dávkovací plastový uzávěr na 1l lahve. Dávkovací objem je až 20 ml. Vhodné pro produkty od výrobce Stockmeier a Kiehl.

Dezinfikovat prostory je možné bez nepříjemného chlorového zápachu. Na trhu je mnoho různých dezinfekcí, ovšem víte o tom, že je možné dezinfikovat profesionálně, levně a bez otravného desinfekčního zápachu?

Produkty výrobce Stockmeier určené nejen do potravinářských provozů:

Lerasept® L 420 - čisticí dezinfekce

Dezinfekční čistič, který myje tuky a bílkoviny. Ideální mytí a dezinfekce v jednom kroku do potravinářských provozů.

Dezinfekce povrchů všeho druhu ve výrobních a prodejních prostorech v potravinářském průmyslu (na stroje, mlýnky, kráječe, pulty či podlahy). Myje a dezinfikuje jedním krokem, je bez chlóru a alkoholu. Leští nerez a šetří povrchy. Rozpouští a emulguje tuky, bílkoviny i pigmenty, má velmi dobrý mikrobiocidní účinek a současně čistič na bázi kvartérních sloučenin. Dokáže dezinfikovat i mýt již při nízké 1-2,5% koncentraci, což je ve srovnání s běžnými dezinfekcemi, u nichž je nutné ředění 10%, velký rozdíl i po finanční stránce. 

To, že také silný produkt může být v určitých ohledech šetrný, dokazuje např. produkt Lerasept® L 420 certifikací NSF (mezinárodní organizace sledující zdraví a ochranu potravin, vody, spotřebních výrobků a životního prostředí).  Kvartérní sloučeniny, které jsou hlavní složkou, nemají žádnou výraznou vůni. Jejich používání pro pravidelný úklid je proto příjemnější také pro samotný personál a zákazník místo chlórového zápachu má možnost cítit příjemnější vůni připravovaného pokrmu v restauraci nebo delikatesy v prodejně. 

Lerasept® FP 408, bezoplachová čisticí dezinfekce do 15 sekund

Dezinfekce, která současně čistí a leští. Okamžitá dezinfekce ve spreji bez nutnosti oplachu vodou. Dezinfekční účinek již během 15 sekund (baktericidní, levurocidní, fungicidní, virucidní). Dezinfikuje, myje a odmašťuje a leští bez vůně. Dezinfikované plochy mohou ihned po uschnutí přijít do kontaktu s potravinami. Vhodná varianta dezinfekce pro místa s čističkami odpadních vod (dezinfekce se neopláchne do jímky, čističky odpadních vod). Pro potravinářské podniky, nápojový průmysl, sanitární zařízení a jiné veřejné prostory. Je ideální pro okamžité očištění členitých míst, která se složitě umývají, nebo na dřevěné špalky či nástroje, na nichž by mohly zůstávat zbytky oplachových dezinfekcí. Zamezuje rezistenci mikroorganismů.  Vhodný pro na všechny materiály odolné vůči alkoholu. Neředí se.

Balení 750 ml ve spreji a 10 l balení pro opětovné doplnění do sprejového balení (rozprašovače). 

 

Lerasept® Forte - Dezinfekční prostředek na bázi kyseliny peroctové.

Vysoký antimikrobiální účinek díky svým baktericidním, fungicidním, sporicidním a virucidním vlastnostem. Ničí buněčné membrány a inaktivují důležité, pro mikroorganismy životně nezbytné enzymatické systémy. Tyto nespecifické oxidační reakce zabraňují rezistenci mikroorganismů. Lze snadno splachovat a oplachovat. Po reakci se kyselina peroctová rozkládá na ekologicky nezávadné produkty kyslík, vodu a ocet. Vhodné k dezinfekci zařízení, přístrojů a povrchů v soukromé, veřejné a průmyslové oblasti, ve veterinární oblasti a rovněž potravinářském a krmivářském průmyslu, mimo jiné k rychlé dezinfekci povrchů, které přicházejí do styku s potravinami. Dezinfekce je zapsaná u NSF a také v seznamu FiBL (německy Výzkumný ústav pro ekologické zemědělství). Organizace sledující standardy a potřeby ekologického zemědělství a doporučují vhodné postupy a prostředky s ohledem na životní prostředí a zdraví. Ředění 0,025 - 1,2%, při 10 - 20°C doba působení 5 - 60 minut.

 

Dezinfekční prostředky, které vyrábí německá firma Kiehl-group mají výborné vlastnosti. Jsou mezi nimi určené přímo do potravinářství, které navíc myjí tuky a bílkoviny. 

Blutoxol - Oplachová dezinfekce. Jedná se o desinfekci určenou pro potravinářství, tedy do kuchyní a výroben potravin. Předností Blutoxolu je to, že při nízké koncentraci spolu s vodou má vysoké desinfekční účinky. Díky vysoké koncentraci produktu stačí jen malé množství pro dezinfekční i mycí efekt. Plochy a přístroje tak budou dezinfikované, umyté a vyleštěné. Blutoxol dokáže zanechat nerezové povrchy krásně lesklé. Protože je dezinfekce bez nepříjemného zápachu, je ideální pro použití v potravinářství, kde nebudete muset snášet nepříjemný dezinfekční zápach a prostor kuchyně nebude známou vůní dezinfekce, kterou většina provozů používá, načichlé.

Kiehl-RapiDés - Rapidně rychlá desinfekce

RapiDés je dezinfekce s čisticím účinkem určená pro okamžité použití a dezinfekci malých ploch. Je k dostání ve spreji. Tato dezinfekce je bez aldehydů, parfémů a barviv působí také proti problémovým zárodkům v potravinářství nebo v nemocnicích, jako např. salmonelám a listeriím, EHEC, MRSA.

Biofinder odhalí velmi rychle biofilmy, bakterie, kvasinky, plísně na povrchu. Je ideálním pomocníkem pro kontrolu, zda je plocha dobře dezinfikována.