DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE!!! Dezinfekce do kabelky, do auta, na cesty :) Isolda SKIN 65 ml

Profesionální dezinfekce bez zápachu

kiehl_desinet-compact_konzentrat_1   

Dezinfikovat prostory je možné bez nepříjemného chlorového zápachu.

Na trhu je mnoho různých dezinfekcí, ovšem víte o tom, že je možné dezinfikovat profesionálně, levně a bez otravného desinfekčního zápachu?

Dezinfekční prostředky, které vyrábí německá firma Kiehl-group mají výborné vlastnosti. Samozřejmostí je, že jsou testované a mají bezpečnostní listy. Jaké vlastnosti dezinfekce mají?

Blutoxol

Jedná se o desinfekci určenou pro potravinářství, tedy do kuchyní a výroben potravin. Předností blutoxolu je to, že při nízké koncentraci spolu s vodou má vysoké desinfekční účinky. Na návodu je možné zjistit bližší informace o potřebném ředění a délce působení spolu s účinností  Návod k použití Blutoxol .

Blutoxol kromě desinfekčního účinku také myje a leští. Toto je velmi výhodné pro právě kuchyně, kde při každodenním úklidu se současně smyje mastná vrstva z kuchyňských povrchů nebo přístrojů používaných v kuchyni. Plochy a přístroje tak budou dezinfikované, umyté a vyleštěné. Blutoxol dokáže zanechat nerezové povrchy krásně lesklé. Protože je dezinfekce bez nepříjemného zápachu, je ideální pro použití v potravinářství, kde nebudete muset snášet nepříjemný dezinfekční zápach a prostor kuchyně nebude známou vůní dezinfekce, kterou většina provozů používá, načichlé.

 

Desinet-compact Koncentrát

Desinet-compact je dezinfekce pro plošné prostorové dezinfikování například u veřejných prostor, jako je škola nebo nemocnice či domovy pro seniory. Desinet aktivně čistící, je pachově neutrální a zasychá beze šmouh. Působí proti grampozitivním a gramnegativním bakteriím, plísním a obaleným virům (omezeně virucidní včetně HIV, HBV, HCV). Je tedy účinná i proti žloutence (Hepatitida B je onemocnění způsobené HBV virem hepatitidy B), se kterou se nyní v ČR potýkáme. Prostory škola či jiných veřejných prostranství je možné díky Desinet-compactu očistit i od viru žloutenky. Návod k použití Desinet_compact Konzentrat

Tuto dezinfekci je možné použít na všechny povrchy, které je potřeba dezinfikovat - nábytek, mobiliáře, podlahy, podlahy ošetřené ochrannými emulzemi a vosky.

Kiehl-RapiDés - Rapidně rychlá desinfekce

RapiDés je dezinfekce určená pro okamžité použití a dezinfekci malých ploch. Je k dostání ve spreji. Tato dezinfekce je bez aldehydů, parfémů a barviv působí také proti problémovým zárodkům v potravinářství nebo v nemocnicích, jako např. salmonelám a listeriím, EHEC, MRSA. Návod k použití Kiehl-RapiDes a Návod k použití 2 Kiehl-RapiDes_CZ

Požitá RapiDés je vhodné jak v potravinářském provozu, jelikož je možné plochy dezinfikovat a bez mytí vodou hned plochu dále používat, tak je také ideální do prostor, kde je potřeba provést lokální dezinfekci malého místa, které by mohlo být znečištěno. Využití je proto možné opět u veřejných prostor jako je škola, úřady, nemocnice atd.

Cenové srovnání mycích dávek podle ředění uvedeného na návodech použití:

 

leták_srovnaní Blutoxol