DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE!!!

Základní škola - generální a pravidelný úklid

linoleum - Thermodur

Na základní škole používají již mnoho let pro úklid školních prostor přípravky Kiehl a jsou velmi spokojeni.

Na staré linoleum je nanesen Thermodur - polymerový vosk, který je vysoce odolný, lesklý a nekluzký. I když je linoleum velmi staré, vypadá po použití Thermoduru velmi pěkně. Je proto ideální pro použití do frekventovaných prostorů jako je právě škola. 

Thermodur používají nyní, protože jim vyhovuje lépe poměr ceny a kvality než je tomu u jiných výrobků. Celkově se použije Thermoduru i méně než je tomu např. u Aristonu, který používali dříve.

Díky Thermoduru se podlaha udržuje jednodušeji čistá. Skvrny od vylité šťávy, čáry od černých podrážek bot a jiné nečistoty se setřou velmi snadno houbičkou. Navíc na podlaze nejsou poté vidět žádné šmouhy po umývání houbičkou a silném drhnutí, jak tomu bylo dříve bez vosku Thermodur. Mytí každý den Torvanem nebo Veripropem pak udržuje Thermodur v kvalitní formě velmi dlouho.

linoleum - Thermodur

Vedoucí úklidu paní Štýblová si velmi chválí na produkte Kiehl jejich účinnost a koncentrovanou formu, díky které vzniká škole i finanční úspora.

Získali jsme několik tipů, které má ze své praxe:

Na černé čáry vzniké od podrážek bot nebo rozlitou tuž na podlaze používá Torvan. Nastříká na dané místo koncentrovaný Torvan a nechá jej působit asi 10 min. Poté se čmára od podrážky smyje velmi lehce bez nutnosti jakéhokoliv drhnutí. 

Na mytí oken, plastových zárubní a parapetů a dveří používá Tornado. Líbí se jí, že je vysoce koncentrované a odmaštuje "ohmatané" povrchy.

Dalším oblíbeným produktem je Powerfix, který používají na podlahy sanity a na WC. Wariantou pro WC - odstranění vodního kamene a rzi z WC mís je Powerfix-gel.