DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE!!!

O nás

Hilso je přímý dovozce německých čisticích prostředků Kiehl určených pro profesionální úklid. 
 
Některé z výrobků jsou s ekologickým certifikátem Ecolabel.
 

EU_Ecolabel2_01

Profesionální čistidla:
Šetří váš čas i peníze - myjí účinněji, cena mycí dávky je levnější než u běžných čistidel
Bezpečnostní listy a návody vždy ke stažení
 
Servis:
Poradíme s výběrem produktu pro váš problém s čistotou přímo u vás nebo poskytneme vzorek.
Zajistíme hygienické plány - vaše škola, restaurace, hotel či jídelna budou po úklidu i ekologickými přípravky precizně vyčištěné a podle potřeb dezinfikované.Objednáme produkty Kiehl mimo hlavní nabídku přímo pro vás.

Máte-li velký provoz - zprostředkujeme náhradní plnění.

 

 

Profesionální čistidla jsou levnější!

Víte o tom, že díky vysoké koncentraci a účinnosti jsou profesionální čističe v přepočtu na mycí dávku levnější?
Blutoxol jedinečná dezinfekce, která současně umyje mastnotu a vyleští nerez v kuchyni. Bez zápachu!
Obdobou Blutoxolu je Lerades L420 od výrobce Stockmeier, který nově nabízíme. Jedná se o dezinfekci na bázi kvartérních solí (QAS) a má vlastnosti nejen dezinfekční, ale současně čisticí. Není proto nutné již používat další mycí prostředek. Dezinfekce a mytí je tak v jednom prostředku.
 

Jaké postupy řešíme, abychom vám správně nastavili plán čištění provozu:

  • Seznámení se s oblastí, která má být čištěna. Tedy jaké typy povrchů mají být čištěny (aby nedošlo k jejich poškození) a jaké nečistoty budou odstraňovány.
  • Pro potravinářské provozy volíme čisticí prostředky pro ně určené.
  • Otestujeme doporučené produkty a vhodné koncentrace.
  • Zvolíme ekologickou variantu produktu, je-li to možné.
  • Sestavíme hygienický plán ve spolupráci se specialistou, hygienickým konzultantem.
  • Minimalizujeme počet nutných čisticích a dezinfekčních prostředků, aby se vaši zaměstnanci snadno naučili používat doporučené postupy, koncentrace a četnosti mytí.
  • Pro správné ředění a usnadnění samotného dávkování zajistíme dávkovací pumpy nebo směšovací systémy.
  • Vedoucí budou moci rychle během 30 sekund testovat čistotu nebo přítomnost patogenů.

 

Hilso má již téměř dvacetiletou historii, kdy začínala jen s několika výrobky. V posledních letech se společnost rozvíjí a směruje nabízené produkty v širším měřítku k oblasti potravinářství. První myšlenkou, jež stála u zrodu Hilso, bylo najít na zahraničním trhu TOP produkty. Pan Hilburger, zakladatel Hilso, se poptával mezi svými známými v Německu „BMW mezi čisticími prostředky“. Byly mu doporučeny výrobky společnosti Kiehl, která má více než 120letou tradici. Produkty, které Hilburger dovážel, měly úspěch nejen u školních jídelen, ale také u zpracovatelů masa a na jatkách.

Hilso bylo zaměřeno nabídkou ze segmentu čisticích prostředků pro prostory a domácnosti a postupem doby byl nabízený sortiment produktů rozšířen na více oblastí, se kterými zákazníci ve svých provozech měli trápení. Produkty jsou ve většině případů specializované, tedy určené pro oblasti potravinářské, sanitární prostory či na průmyslové čištění a podlahy.

V současnosti společnost Hilso výrobky Kiehl doplňuje o produkty dalšího výrobce, jímž je Stockmeier. Stockmeier vyvíjí čisticí a dezinfekční prostředky podle potřeb trhu a doplňuje tak sortiment Hilso pro oblast potravinářského průmyslu.

Účinnost výrobků a současně u některých ekologická šetrnost hrají významným způsobem svou roli při samotném mytí. Úspěchem pro nás je vidět, že je místo řádně vyčištěné, uklizečky „nenechaly na úklidu ruce“, prostor příjemně voní nebo je naopak bez zápachu chlóru kvalitně dezinfikovaný a majitel provozu zjišťuje, že tato část procesu dobře funguje.