DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE!!!

Čištění digestoře, indukční, sklokeramické varné desky nebo sporáku

kryt digestoře_1

Odmastit a vyčistit kovový filtr digestoře nebo indukční varné desky a sporáky jde lehce s Xon-forte.

 V kuchyních se zaměřujeme na problémy:

 

Na mastnotu, která je se usazuje ve výparnících, digestořích, na varných deskách - indukčních, sklokeramických nebo plynových sporácích a konvektomatech je ideální čistič Xon-forte.

Xon-forte je silný, i když ekologický odmašťovač. Působí velmi rychle na veškerou mastnotu a připečeniny. Jedinou podmínkou je, aby plocha, která se bude čistit byla teplá - ideálně ohřátá na 40-60 °C Poté Xon-forte působí velmi rychle a není potřeba čištěnou plochu namáhavě drhnout. Po působení asi 15 minut se plocha omyje čistou vodou.

Odmašťovač Xon-forte je ekologický s certifikací Ecolabel, je určen přímo pro potravinářské provozy. Lze jej tedy použít na všechny plochy, jako jsou grily, trouby, grilovací kameny a další plochy, které jsou při vaření a pečení ušpiněny mastnotou.

Ředěný Xon-forte v poměru 60 ml na 1 l vody působí na odmaštění podlah v kuchyni při běžném vytírání. 

Alternativou na vytírání podlah v kuchyni a umývání například lednic či mikrovlné trouby zevnitř i zvenku je Tornado. Je nutné jej naředit v poměru, který je doporučen. Při vyšší koncentraci nebude povrch vyleštěn, ale budou se tvořit šmouhy. Odmašťující síla Tornada se projeví i v poměru ředění 10 ml na 1 l vody!

Sporák a obklad sporáku:

sporák Xon (1) 

Nanesení Xon-forte - mastnota se rozpouští a stéká:

sporák Xon (2)

Omytý a odmaštěný plynový sporák:

sporák Xon (3)