DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE!!!

Čištění LCD televize a obrazovek

Jak vyčistit obrazovky u televize, monitoru, notebooku, mobilu či tabletu? Optima jemně čistí a leští obrazovky a ochraňuje plasty.

Optima na leštění oken, LCD, televizí, notebooků

Obrazovky jsou velmi citlivé na jakékoliv čisticí prostředky, proto je potřeba postupovat opatrně a vybrat ten správný produkt, který na obrazovky a notebooky můžete použít.

Optima je speciální profesionální čistič, který můžete použít i doma. Jemně čistí nečistoty, zamaštěné povrchy od otisků prstů, kapky či prach. Použití Optimy na leštění a čištění obrazovky je bezpečné. Složení Optimy je vhodné na LCD obrazovky televize, monitory, celé povrchy notebooků i s obrazovkou, mobilní telefony či tablety, ale také na sklo, zrcadla a nábytek.

Výhodu Optimy je, že ochraňuje plasty proti korozi, to znamená, že plasty vydrží déle, nerozpadají se. Optima jemně čistí, leští a ochraňuje plasty. Byla navržena na ochranu plexiskel. Ocení ji tedy i prodejny, kde mají vitríny z plexiskla. 

K vyleštění potřebujete jen malé množství Optimy a čistý hadřík, který nepouští chloupky. Doporučujeme utěrky Chicopee, které jsou pratelné (přes 300 pracích cyklů) a můžete utěrky použít na všechny povrchy v domácnosti.

Čisticí prostředek na obrazovky a nábytek Optima je v prodeji v 0,5 l balení (při koupi 6 ks je v balení jeden rozprašovač k čisticím přípravkům) nebo v 10 l profesionálním balení. Optima se již neředí, je možné ji ihned použít na čištění a leštění obrazovek či plastů televizí a dalších přístrojů. Optima je univerzální leštěnka, využijete ji tedy i na dřevěný či laminátový nábytek, zrcadla, doleštění oken. Ideální je na plastový nábytek, který chcete udržovat a chránit před korozí (rozpadem) plastů. V případě většího znečištění nábytku, který potřebuje důkladní vyčištění doporučujeme jiné produkty viz článek o čištění nábytku.

Optima 500 ml
Optima na čištění LCD