DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE!!!

Odstranění staré vrstvy vosků z podlahy

Jak správně pečovat o podlahy z PVC, vinylu, lino a kamenné podlahy (mramor, žula, umělý kámen)?

Používáte-li na Vaši podlahu z vinylu, PVC, linolea nebo kamenné, mramorové či jiné podlahy vosky a polymery, které lze koupit běžně v drogerii, dostanete se časem k úskalí. Problémem je, že vrstva vosku je vysoká a je v ní zanesena nečistota. Často to pak vypadá, že podlaha je uprostřed, kde se nejvíce chodí, vyšlapaná - bez vosku, ale po stranách, kde se jen usazuje prach, je vrstva špinavého vosku. 

Umývají-li se podlahy navíc prostředky, které nejsou určeny přímo na podlahu (např. prostředek na nádobí) nebo se používá pro pravidelné mytí "čistič s voskem pro vyšší lesk", nečistoty se jen dále usazují na podlaze.

Řešením je použít nejprve odstraňovače vosků a silného znečištění, poté nanést ochrannou polymerovou vrstvu a následný pravidelný úklid provádět čistidlem, které je určené na mytí podlahy s polymery. V jednotlivých fázích čištění a ochrany podlahy si můžete vybrat z následujících produktů podle typu podlah:

1. Odstraňovače vosků a prvotní čištění silného znečištění: Copex (univerzální na všechny voděodolné povrchy - kromě dřevěných podlah) nebo Li-Ex (na PVC, vinyl, linoleum, marmoleum).

2. Ochranná vrstva pro PVC, linoleum, vinyl, přírodní nebo umělý kámen: Thermohospital (nejodolnější, i pro místa, kde se manipuluje s dezinfekcí) nebo Thermodur (vysoký lesk, vysoce odolný).

3. Pravidelné mytí: Torvan (univerzální i na jiné povrchy - nábytek, koženka atd., jemně voní), Veriprop (speciálně na PVC, marmoleum, lino a vinylové podlahy, není určen na nábytek jemně voní).