DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE!!!

Jak odstranit vodní kámen z WC

Silná vrstva vodního a močového kamene je ve WC a v oblasti kolem toalet. 

  • Powerfix zbaví plochy vodního kamene a také zápachu, který se udržuje v těchto nánosech spolu s močovým kamenem.
  • Jsou také velmi vhodné na spáry u sprchových koutů a koupelen, které jsou zašlé a zanesené vodním kamenem. 
  • Powerfix odstraní také vápenaté nečistoty (betonové, po malování, postavební úklid).

 

"Vodní kámen je prevít." Toto heslo platí obzvláště tam, kde voda zůstává delší dobu a tvoří se tak silná vrstva vodního kamene. Nejsilnějšími čistidly na vodní a močový kámen či rez jsou Powerfix a Powerfix-gel, které Kiehl doporučuje právě na oblasti toalet a přímo do WC.

Powerfix-gel má konzistenci gelu, která se ideálně hodí na svislé plochy, protože stéká pomalu a tak lépe působí právě u WC. Jako i další výrobky Kiehl, tak také Powerfix-gel je silný koncentrát a dávkovací otvor je proto velmi malý. 1 l balení Vám proto vydrží dlouhou dobu v porovnání s konkurenčními běžně dostupnými čistidly z drogérií.

Powerfix je tekutá varianta. Je určený k ředění se studenou vodou. Dává se na zpravidla na plochy, kde zůstává velká vrstva vodního kamene. Bývají to sprchové kouty a společné prostory sprch například u sportovišť nebo podlaha pod pisoáry či okolí toalet.

Produkty jsou určeny pouze na sanitární keramiku a dlažbu, nesmí se použít na baterie a kohoutky. Powerfixy mají účinnou látku, která je také v nápoji Coca cola, ovšem v mnohonásobně vyšší koncentraci, proto stačí velmi malé množství Powerfixu v porovnání s Coca colou na odstranění celé vrstvy vodního kamene.  

Zde je ukázka působení Powerfix-gelu na rez a vodní kámen na WC míse. Po působení Powerfix-gelu zhruba 15 minut je vodní kámen i rez z toalety odstraněn.

POWERFIX POWERFIX GEL
KOUPIT KOUPIT-2

 

VÝSLEDKY:

WC - Powerfix-gel před a po