DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE!!!

Sprchové kouty a zástěny - vodní kámen

Zástěny sprch a sprchových koutů bývají plastové nebo skleněné. Na bou materiálech se usazuje vodní kámen a chcete-li tento prostor udržovat čistý bez dlouhého drhnutí nebo každodenního sušení zástěny po sprchování, použijte následující produkty Kiehl.

  • Odstraní vodní kámen ze sprch, zástěn sprchových koutů i baterií a spár.
  • Použitelné na celou koupelnu i WC.
  • Vytvoří na povrchu vrstvu, která chrání baterie a plochy sprch proti ulpívání nečistot a usazování vodního kamene.
  • Voda steče rychleji dolů a baterie jsou vyleštěné. Současně se netvoří tak rychle usazeniny vodního kamene, proto je čištění možné provádět v delších časových odstupech.

 

Patronal-eco je u našich zákazníků velmi oblíbený. Je šetrný k bateriím, chrání je před zanášením dalšími nečistotami a vodním kamenem, přesto je velmi silný a odstraní i silnou vrstvu vodního kamene. Navíc je ekologický s certifikací Ecolabel.

Lze jej použít i na plastové zástěny a umělohmotné vany.

Patronal-eco doporučujeme pro provozy, kde frekvence mytí koupelen a sprch je zhruba jednou týdně. Ideální je pro provozy, kde vyžadujete, aby baterie byly naleštěny - hotely, penziony. Díky ochranné vrstvě odpadá nutnost leštit baterie a kohoutky.

Variantou k Patronal-eco je jiný ekologický produkt Sanikal-Eco.

Sanikal-Eco - Jedná se o extra koncentrovanou formu, kterou je nutné před použitím naředit do ředící láhve. Tímto roztokem se poté ošetřují také prostory celé koupelny a baterie. Je šetrný také k plastům sprchových zástěn. Díky koncentrované formě je cena mycí dávky velmi nízká.

Cena 0,5 l roztoku naředěného Sanikalu-Eca vyjde zhruba na 4 Kč. Ve srovnání s běžnými produkty z drogerií je tento profesionální čistič vodního kamene levnější a opravdu silnější na vodní kámen. Vyzkoušejte a uvidíte :)

Sanikal-Eco lze doporučit pro místa která jsou čištěna každý den. Cenově tak vyjde výhodněji, ideálně tedy pro hotely. Není tak silný na vodní kámen jako Patronal-eco, ale pro každodenní použití velmi vhodný. Ochrannou vrstvu proti ulpívání nečistot na bateriích má Sanikal-Eco také.

NA spáry a WC doporučujeme použít ještě nějaký z Powerfix výrobků, které jsou nejsilnější na vodní kámen, nelze je ale použít na baterie či plasty.