DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE!!!

Zbavte se vodního kamene z baterie

Baterie před a po - Patronal-eco Jak se ekologicky a účinně zbavit vodního kamen z vodovodní baterie?

Vodní kámen se u tvrdé vody vytvoří velmi rychle, obzvlášť tam, kde se hodně umývá. Na naší ukázce můžete vidět, jak vypadala baterie v kuchyni po delším používání a jak si s vodním kamenem poradil ekologický výrobek Patronal-eco.

Baterie je očištěna od vodního kamene bez drastické chemie, protože Patronal-eco je ekologický. Vytvoří také ochranu baterie před rychlým usazováním nečistit a vodního kamene.

Čisté a chráněné

Je-li ve vaší provozovně nebo v domácnosti tvrdá voda, tak věnujte pozornost následujícím fotkám. Takto snadno lze odstranit velké vrstvy vodního kamene z pochromovaných baterií a kohoutků, které budou čisté a zároveň chráněné proti dalšímu rychlému usazování. Při pravidelném používání v ředěné formě, jak je doporučeno podle návodu, budou baterie stále čisté a vy ušetříte vysoké náklady za čističe. 

Úspora financí, šetrné k přírodě

Zde více než kdekoli jinde platí pravidlo, že profesionální čisticí prostředky od výrobce Kiehl jsou nejen velmi úsporné pro vaše finance, ale ty s ekologickou certifikací (Ecolabel) jsou také šetrné k přírodě. V tomto případě opravdu není na místě obava, že by ekologický čistič neudělal svoji práci.

Podle vlastní zkušenosti potvrzujeme, že doma už nepoužíváme nic jiného :) I když bylo období, kdy jsem zkoušela odstranit nánosy pomocí octa, což se mi z větší části po několika opakováních povedlo, padla na to celá láhev octa a sedřela jsem si ruce, jak jsem nánosy drhla. 

Je jisté, že octový zápach není nijak příjemný obzvláště v provozech, jako jsou vaše hotely a luxusní prostory. Proto zvolte raději ekologickou variantu, která snadno uděl svoji práci a bude vonět i vašim zákazníkům a hostům.

Patronal-eco je pro koupelny a sprchové kouty ideálním řešením, jak se zbavit vodního kamene a udržet prostor čistý a voňavý.

Původní stav baterie s vodním kamenem před použitím čisticího prostředku Patronal-eco:

Baterie po Patronal-eco

Nový stav po použití čističe Patronal-eco. Vodní kámen je odstraněn a díky vlastnosti, kterou Patronal-eco má, bude baterie déle čistější. Vytvořil se na ní jemný film, který pomáhá, aby voda odtékala z povrchu a vodní kámen se proto netvoří v takové míře. Stejně je tomu s nečistotami, které nezůstávají "zažrané" v baterii.

Baterie před Patronal-eco

 

Srovnání ve velkém provedení:

Baterie před a po - Patronal-eco

P.S. Upozorňujeme naše čtenáře, že fotografie nejsou nijak upravované, pouze seskládané dohromady pro větší představu o změně. Díky tomu máte možnost vidět opravdový účinek čisticích prostředků a ohodnotit výsledný efekt, jak reálně vypadá bez jakýchkoliv dalších zásahů do fotografií.

Občas sice jsou místa před použitím čisticích prostředků velmi zanesená a mohou působit značně nepříjemně, ovšem o to krásnější je výsledek. Jasné je, že i s tak velkým nánosem vodního kamene, který se vytvoří, je možné pracovat a odstranit jej pomocí ekologického výrobku s certifikací o ekologické šetrnosti Ecolabel, kterou Patronal-eco má.