Vážení zákazníci, ke každé objednávce nyní získáte gelovou dezinfekci ISOLDA 65ml.

Opyman - regenerační krém, nanášejte po desinfekci rukou

Značka: Kiehl
130 Kč 157,30 Kč včetně DPH
Skladem

Vyzkoušejte jedinečný krém za zaváděcí cenu!

Opyman - jemný regenerační krém na ruce pro průmyslové oblasti. Opyman zklidňuje suché ruce. Vodoodpudivý krém se rychle vstřebává do kůže a zajišťuje dlouhodobou vlhkost. Dokonce i zvláště namáhané ruce jsou znatelně hladší a měkčí a jsou účinně chráněny. Hodnota pH zachovává přírodní kyselý povrch kůže a podporuje přirozenou regeneraci pokožky. Ideální péče o pleť pro všechny typy pleti, např. v pečovatelských domech, nemocnicích, oblastech zpracování potravin, kuchyních, školách, dílnách atd. Aplikujte velmi malé množství oproti běžným krémům - 0,3 až 0,8 ml Opymanu na ruce.

balení 100 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyzkoušejte jedinečný krém za zaváděcí cenu!

Opyman zklidňuje suché ruce - 100 ml

Vodoodpudivý krém se rychle vstřebává do kůže a zajišťuje dlouhodobou vlhkost. Dokonce i zvláště namáhané ruce jsou znatelně hladší a měkčí a jsou účinně chráněny. Hodnota pH zachovává přírodní kyselý povrch kůže a podporuje přirozenou regeneraci pokožky.

Dermatologicky testováno a hodnoceny jako „velmi dobré“. Ideální péče o pleť pro všechny typy pleti, např. v pečovatelských domech, nemocnicích, oblastech zpracování potravin, kuchyních, školách, dílnách atd. Před nanesením ošetřovacího krému řádně umyjte a osušte ruce.

Aplikujte velmi malé množství oproti běžným krémům - 0,3 až 0,8 ml Opymanu na ruce a důkladně vetřete. Zvláštní pozornost věnujte lůžkům nehtů, pod nehty a prostoru mezi prsty. Aplikujte pravidelně po každém umytí rukou, zejména po práci a během přestávek, aby byla zajištěna dostatečná péče a regenerace.

 Cena jedné aplikace od 0,4 Kč bez DPH

Složení: Aqua, cetearylalkohol, sorbitol, glycerin, isopropylpalmitát, cetylalkohol, cetearylsulfát sodný, benzylalkohol, dimethikon, tokoferol, kyselina mléčná, glukonát sodný, ethylhexylglycerin, lecitin, askorbyl palmitát, fosforečnan sodný, fosforečnan draselný, pirokton-olamin, parfum, fosforečnan draselný, pirokton-olamin, parfum BHT, Hexyl cinnamal, hydroxyisohexyl 3-cyklohexen karboxaldehyd, linalool, alfa-isomethyl Ionon, limonen, citronellol.
hodnota pH (koncentrát): cca. 5,4-5,8.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop čisticích prostředků
Hmotnost: 0.12 kg