DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE!!!

Předvánoční úklid jedním tahem

úklid jedním tahem 

Úklid snadno a rychle. Nesedřete si ruce drhnutím, použijte produkty Kiehl pro profesionály.

S Optimou vyleštíš většinu povrchů. Je jemná, ale účinná v mytí. To znamená, že nezanechává vrstvy leštidel, ale čistí povrch a jemně ho leští. Můžeš ji požít na sklo, zrcadlo, dřevo i laminátový nábytek. Je vhodná také na obrazovky televizí a monitorů.

Zabraňuje povrchové korozi plastů, ochraňuje je, je tedy dobré ji používat na plexiskla, plastové rámy atd. Je navíc ekologická s certifikací Ecolabel. 

K dostání je v balení od 1 l, kde víčko je opatřeno malou dírkou. Použijete-li malé množství, vyčistíte i tak velkou plochu a zvládnete to jedním tahem. V obývacím pokoji, přes okna, televize, stoly atd. stačí použít jen Optimu a máte čisto. 

Do koupelen doporučujeme na vodní kámen u umyvadel a kohoutků použít Patronal-eco, který "vyšumí" vodní kámen, zbytky kosmetiky a mýdel ze sprchových koutů a dlaždic. Patronal-eco je také s ekologickým certifikátem o své šetrnosti k životnímu prostředí - Ecolabel.

Patronal-eco, lze použít i na WC, bidety a pisoáry, ale na tato místa je vhodnější - silnější Powerfix-Gel. Je ve formě gelu, nestéká proto ze svislých povrchů tak rychle a je silnější při odstranění vodního a močového kamen ve WC i pod vodní hladinou WC mísy. Powerfix-gel nesmí přijít na baterie a kohoutky, je určený pouze na sanitární keramiku a toalety.

Ukázka čištění pomocí Patronal-eco u pracovního umyvadla.

Před čištěním:

Před čištěním

Po čištění vodního kamene a zbytků pracích prášků a nečistot z pračky pomocí přípravku Patronal-eco.

Patronal-eco%20po%20%C4%8Di%C5%A1t%C4%9Bn%C3%AD