DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE!!!

Mycí dezinfekce bez chlóru

Hledáte dezinfekce bez chlóru? Zkuste Lerasept L420 nebo Lerasept FP 408, které jsou velmi koncentrované a navíc myjí a čistí.

Setkali jsme se často s obrovským nešvarem - používat chlorové dezinfekce v potravinářských provozech a míchat je spolu s mycími prostředky. Tento postup je opravdu špatný, jelikož vznikají neblahé chemické reakce. Nejčastější kombinací, kterou běžně i na školách uklizečky používají je míchání dezinfekce Savo spolu s mycím prostředkem Jar. Tato kombinace je pro hygienické postupy naprosto nepřijatelná.

Chlorová dezinfekce použitá v teplé vodě - ztrácí dezinfekční účinnost.

Ředění - např. Savo Original se má správně ředit pro dezinfekční účinek 1:9 (1 díl Savo Original : 9 dílů vody). Víte, že potom se cena této mycí dávky na 10 l vody pohybuje kolem 29 Kč? Oproti tomu mycí dávka Lerasept L 420 stojí 15 Kč.

Zápach chlóru - při správné koncentraci (např. Savo 1:9 vody) je opravdu pronikavě cítit a pro potravinářské provozy to není nic příjemného. Cítit v restauraci chlór namísto vůně jídla není to pravé, co myslíte?

Pokud chcete dezinfikovat a rovnou i mýt vaše prostory, podlahy, nástroje a stroje nejen v kuchyni, ale určené pro potravinářské provozy, je tu Lerasept L 420 a Lerasept FP 408.

Lerasept L 420 – dezinfekční a mycí prostředek

-       Dezinfekce bez zápachu chlóru

-       Myje tuky a bílkoviny

-       Leští nerez

Jedinečná dezinfekce, která myje a odmašťuje bez vůně a zápachu chlóru, určená pro potravinářství. Účinná proti salmonele, listerii a dalším bakteriím, plísním a kvasinkám i virům. Současně čistí, odstraňuje tuky a bílkoviny. Vhodná do chladíren, pro pracovní plochy i kuchyňské stroje.

Použití např. i do myček nádobí – dezinfekce, odmaštění. Mytí strojů a robotů v kuchyních, zmrzlinové stroje, automaty na kávu atd. Vhodné i pro dezinfekci sanity a WC. Zásaditá dezinfekce proti virům, plísním a bakteriím.

Ředění: od 100 ml na 10 l vody podle kontaminace. Poté je nutné jednotlivé části stroje důkladně omýt čistou vodou!

 

Lerasept FP 408 – rychlá bezoplachová dezinfekce

-       Neoplachuje se vodou, po 30 sekundách je možné plochu opět používat pro přípravu jídla

-       Dezinfekce vnějšku stroje a výdejníku

-       Na bázi alkoholu

-       Dezinfikuje a leští

Okamžitá dezinfekce ve spreji. Působí proti bakteriím, plísním a virům během 15 sekund.

Dezinfikované plochy mohou ihned po uschnutí přijít do kontaktu s potravinami. Omytí vodou není nutné. Použití na všechny povrchy. Bez příměsí, které by se musely po uschnutí z plochy omývat. Působí také proti problémovým zárodkům v potravinářství nebo v nemocnicích. Neředí se.