DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE!!!

Dezinfekce a mytí zmrzlinových strojů

 Dezinfekce strojů na točenou zmrzlinu a jiných strojů používaných v potravinářských provozech.

Velmi účinná dezinfekce, která i myje tuky a bílkoviny je ideální pro pravidelné čištění strojů, které používáte v potravinářství. Zapomeňte na používání dezinfekce, kde je hlavní účinnou látkou chlór (jako je například Savo Original), které vyžadují mnohonásobně silnější koncentraci na to, aby byl zaručen dezinfekční účinek. Navíc dezinfekce na bázi chlóru není vhodná pro použití do potravinářství, kde má vonět jídlo a nikoli být cítit zápach chlóru. To platí nejen pro velkokuchyně, restaurační provozy, ale i pro cukrárny, výrobny studené kuchyně či stánky rychlého občerstvení. Zde všude oceníte mytí bezchlorovými prostředky pro dezinfekci.

Ideální kombinací pro mytí a dezinfekci potravinářského stroje je Lerasept L 420 a bezoplachová dezinfekce Lerasept FP 408, které jsou určeny přímo pro použití v kuchyních a potravinářských provozech, tak aby splňovaly hygienické plány. Produkt, který myje mléční tuky a bílkoviny a současně dezinfikuje je vhodný na řádné mytí strojů na točenou zmrzlinu a jiné zmrzlinové stroje. 

Lerasept L 420 – dezinfekční a mycí prostředek

-       Dezinfekce bez zápachu chlóru

-       Myje tuky a bílkoviny

-       Leští nerez

Jedinečná dezinfekce, která myje a odmašťuje bez vůně a zápachu chlóru, určená pro potravinářství. Účinná proti salmonele, listerii a dalším bakteriím, plísním a kvasinkám. Současně čistí, odstraňuje tuky a bílkoviny. Vhodná do chladíren, pro pracovní plochy i kuchyňské stroje.

Použití např. i do myček nádobí – dezinfekce, odmaštění. Mytí strojů a robotů v kuchyních, zmrzlinové stroje, automaty na kávu atd. Vhodné i pro dezinfekci sanity a WC. Zásaditá dezinfekce.

Ředění: od 100 ml na 10 l vody podle kontaminace. Poté je nutné jednotlivé části stroje důkladně omýt čistou vodou!

 

Lerasept FP 408 – rychlá bezoplachová dezinfekce

-       Neoplachuje se vodou, po 30 sekundách je možné plochu opět používat pro přípravu jídla

-       Dezinfekce vnějšku stroje a výdejníků

-       Na bázi alkoholu bez dalších příměsí

-       Dezinfikuje a čistí

Okamžitá dezinfekce ve spreji s leštícím účinkem. Dezinfikuje během 15 sekund proti bakteriím, plísním, kvasinkám a virům. Dezinfikované plochy mohou ihned po uschnutí přijít do kontaktu s potravinami. Omytí vodou není nutné. Použití na všechny povrchy. Neředí se.