DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE!!!

Odvápnění pračky a myčky

vinox-eco_10l_gross

Jak důkladně odvápnit a vyčistit pračku nebo myčku od zápachu, vodního kamene a mastnoty? Vinox-eco je profesionální ekologický odvápňovač.

Vinox-eco je čisticí přípravek k odstranění vápníku a současně také tuků. Je určený nejen do potravinářských provozů. Ideální je tak pro myčky nádobí nebo také pračky.

  • odvápnění strojů, automatů, myček, praček
  • kyselý = na vodní kámen a mastnotu současně
  • dřezy, pracovní plochy, nerezové plochy
  • odstraní vodní kámen, zápach a mastnotu z praček a myček nádobí

 

Vysoce aktivní čisticí prostředek na kyselinové bázi s ochranou proti korozi. Neobsahuje vonné látky ani barviva, bere ohled k životnímu prostředí. Uvolňuje vodní kámen, tuková a olejová znečištění.

Ředění: 0,5 l na 5 až 8 l vody podle množství nánosu vodního kamene.

Používat sodu a ocet na odstranění vodního kamene z pračky nebo myčky nádobí je možná ekologické, ale není tak účinné jako s ekologickým profesionálním čističem Vinox-eco. Vinox-eco je koncentrovaný a navíc ekologický čistič a odvápňovač, díky kterému decalcifikace pračky bude snadná. 

Všechny produkty, které nabízíme sami testujeme a srovnáváme s jinými produkty a zkušenostmi našich zákazníků. Proto pro Vás z široké nabídky výrobce Kiehl, vybíráme ty produkty, které jsou výborné pro používání ve vašich provozech či domácnosti.